135. Hästfigurin Italien mindre lagning
136. Lisa Larson figuriner 3 st. skador och lagning
137. Familjebibel 1939
138. Smidesljusstakar 2 st
139. Jacqueline Lynd Japonica Rörstrand kaffeservis 20 delar
140. Arabia Jaika 5 st tekoppar med fat
141. Stig Lindberg Pronus 5 st koppar och 6 st assietter
142. Väggplaketter B&G 9 st

Om Auktionshallen

Auktioner av stort och smått med gammal god auktionsatmosfär. Vi åtar oss försäljning av såväl högklassiga antikviteter som hela hem med traditionellt auktionsgods. Du får hög personlig service och goda resultat i Vettinge.

Kontakta Auktionshallen

Om du vill lägga ett bud, använd kontaktformuläret, ange namn, email, telefon samt varunummer och maxpris.
Stäng